GenelWordpress

Ücretsiz Wordpress Temaları

10+ Ücretsiz WordPress Temaları; Kaliteli ve Kesinlikle İncelemeye Değer

Ücretsiz Wordpress Temaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Siteniz için Hızlı, Kaliteli, Responsive ve Seo uyumlu ücretsiz wordpress temaları sizlerle…

Ticaret ya da Blog, amacınız ne olursa olsun ilk önceliğiniz daima kaliteli ve ücretsiz tema aramak olacaktır. Uzun araştırmalar sonucu sizlere kesinlikle tavsiye edilebilecek kalitede temalar bu yazıda sizlerle.

Wordpress için ücretsiz tema olarak yapılan aramalarda genellikle temanın bir kısmını ücretsiz sağlayan tema yapımcılarının reklam verdiği bloglarla karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla temayı indirip sisteminize yüklediğinizde canlı önizlemede gördüğünüz tema ile kurduğunuz arasında ciddi bir fark olduğunu göreceksiniz. Bu da sizi ücretsiz tema arayışından uzaklaştıracaktır. Daha da kötüsü panelinize yükleyip kullanmadığınız her tema sitenizin ya da veritabanınızın yükünü biraz daha arttıracaktır. Dolayısıyla sitenizin açılış hızına etki edecek ve belki de seo sıralamasında sizi altlara düşürecektir.

İşte Sitelerinizde Kullanabileceğiniz Ücretsiz Wordpress Tema Listesi

Shapely

Shapley, bu ücretsiz WordPress teması basit ve özellikler açısından fazla bir şey yok gibi görünüyor. Ancak yüzeyin altına baktığınızda bu çok yönlü bir WordPress teması. Portföy, referanslar, paralaks bölümleri, ürün ve hizmet bilgileri eklemek için kullanılabilecek birden fazla ana sayfa widget’ı ve işlem çağrısı düğmesi gibi bir dizi özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir.

Aynı zamanda, WooCommerce, Jetpack, Gravity Form ve Contact Form 7 gibi pek çok ücretsiz veya premium WordPress eklentisini de destekliyor – bu popüler eklentilerden bazılarına dayanan bir site oluşturduğunuzda size güven veriyor. Açıkçası çok amaçlı bir tema ve doğru içerik ve görsellerle iş, dergi, blog ve kişisel siteler için ideal.

Kayda değer olan diğer özelliklerinin yanında, duyarlı ve SEO açısından optimize edilmiş ve mobil uyumluluğu da mevcut.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Sydney

Sydney, muhteşem bir tam ekran slider, başlık ve ince animasyonlu metin slaytı ve vurgulu animasyonlar gibi hoş dokunuşlar ile kullanışlı bir wordpress teması. Bu tema, işletmeler için mükemmel bir seçenektir ve Google Fonts, sınırsız renk kombinasyonları dahil birçok özelleştirme seçeneği sunar. WordPress Tema Özelleştiricisi’ni kullanarak her şeyi ayarlamak çok kolaydır.

Ana sayfa, sürükleyip bırakabileceğiniz ve görünmesini istediğiniz şekilde yeniden düzenleyebileceğiniz “blokları” kullanır. Paralaks arka plan resimlerini, herhangi bir blok satır için de ayarlayabilirsiniz. Diğer çağdaş temalar gibi, duyarlı ve çeviriye uygun bir temadır.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Kale

Bu temanın yenilikçi bir benzeri olsun ya da olmasın, bu temanın cazibesini inkar etmek çok zor. Estetik olarak, muhteşem. Ana sayfada, gönderileri görüntülemek için çok fazla alan var, ancak bloglar ve özellikle de gıda blogerları için mükemmel olan bu durum hiç de karmaşık değil.

Bir çevrimiçi mağaza kurmak ister misiniz? Kale bu iş için biçilmiş kaftan. WordPress için çok popüler bir e-ticaret eklentisi olan WooCommerce’i destekleyerek ürününüzü kısa sürede satmanızı kolaylaştırabilir. Bu temanın arkaplanına baktığınızda, SEO ve RTL gibi diğer önemli konularda da kesinlikle sizi üzecek gibi durmuyor..

Diğer harika özellikleri: sosyal varlığınızı göstermek için yerleşik menüler, çoklu blog akışı düzenleri, metin ve resim logosu seçenekleri, kenar çubuğu boyutu seçenekleri (kompakt ve varsayılan), afiş / kaydırıcı renk kaplama seçenekleri ve daha fazlası.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Spacious

Minimalist çok amaçlı temalar, bugünlerde çok popüler, ancak Spacious hakkında sevdiğim şey, temellerine bağlı kalmasıdır: duyarlı, e-ticareti destekliyor (özellikle WooCommerce), çeviriye hazır ve hoş bir kayar başlığa sahip. Geniş, dört sayfa mizanpajı, iki sayfa şablonu, dört blog görüntüleme türü, 13 widget alanı, işletme web siteleri için uyarlanmış beş özel widget, markanıza uygun renk seçenekleri, kutulu ve geniş mizanpajlar dahil olmak üzere üstünde oynayabileceğiniz birçok özelleştirmeyle birlikte gelir.

Doğru görseller ve içerik ile bu tema, herhangi bir işletme web sitesi için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Illdy

Bu BootStrap teması hakkında en sevdiğim şey renk kullanımı. Çok fazla renk yok. Ancak bu minimalist temaya bir kişilik kazandırmak için etkili bir şekilde kullanılıyor.

WordPress’teki Tema Özelleştiricisi sayesinde, bu temayı istediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün – renkler, görüntüleri, ince bölümler ve daha fazlası. Ayrıca, tek sayfa mizanpajları sayesinde işletmeler, ajanslar ve hatta kişisel web siteleri için mükemmeldir.

Bu listedeki birçok ücretsiz WordPress teması gibi, Illdy de WooCommerce ve Font Awesome ile uyumludur ve ayrıca Contact Form 7, Jetpack ve W3 Total Cache gibi popüler eklentileri de destekler.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Fluida

Fluida oldukça güzel, modern ve ızgara tabanlı bir WordPress teması! Bir HTML5 / CSS teması, duyarlı ve çerçevesi sayesinde 100’den fazla Tema Özelleştirici ayarıyla birlikte geliyor. Evet, çok fazla ayar var!

Temanın tüm görüntüleri HTML5, CSS3 ve icon fontları kullanılarak oluşturulmuştur, bu nedenle yüklenmesi çok kolaydır. Ayrıca, mikro formatlar ve Google tarafından okunabilen Schema.org mikro verileri kullanılarak SEO, RTL ve çeviriye hazır. Ayrıca 100’den fazla sosyal simge, üç menü, altı widget alanı, sekiz sayfa şablonu ve tüm gönderi biçimleri de vardır.

Fluida’yı bir çocuk teması kullanarak daha fazla kişiselleştirmek isteyen geliştirmeler açık, kodlaması gayet temiz.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Edge

Akıllı tipografi seçimleri gerçekten bir tema oluşturabilir ve Edge istisna değildir. Bu muhteşem tema, ücretsiz Google Fonts’tan, özellikle de Lato ve Playfair Display’den büyük bir sans serif/serif kombinasyonu elde etmenizi sağlıyor.

Edge, WordPress’te uygun olarak adlandırılan tema özelleştiriciden kolayca özelleştirilebilir ve blogerlar (kenar çubuğu ile) ve işletmeler (kenar çubuğu ve bazı ana sayfa ince ayarlamalar olmadan) için idealdir.

Ücretsiz wordpress temaları için duyarlı, mobil uyumlu ve hız için optimize edilmiş bir tema olarak seçenekler arasına girmektedir.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Anissa

Tamamen ücretsiz wordpress temaları içinde en şıklardan biri. Cidden, WordPress.org deposundaki temaların standardı son birkaç yılda fazlasıyla yükseldi!

Anissa blogerlar için bir tema ve özellikle kadın blogerlar için kadınsı stil ve zarif tipografi öğeleri içeriyor. Bu tema aynı zamanda kullanmak istediğiniz kategoriyi ve görüntülenecek gönderilerin sayısını seçmenize izin veren özellikli bir yazı karuseline sahiptir. Diğer hoş dokunuşlar, bir fotoğraf ve sosyal medya bağlantısı eklemenizi sağlayan “Hakkımda” widget’ını içerir ve başlığa sosyal bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Dikkat çeken diğer önemli özellikler: duyarlı tasarım, mobil dostu, WooCommerce uyumlu olmasıdır.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Brilliant

WordPress için bu güncel yazı ve blog teması kesinlikle hoş bir tarza sahip. Ücretsiz wordpress temaları içinde Brilliant, en son blog yayınlarınızı yayınlayabileceğiniz sabit genişlikte bir ana sayfaya sahiptir. Ayrıca yorumları, kategorileri ve en son yayınları görüntülemek için özelleştirilebilir bir kenar çubuğu vardır. Aslında, WordPress yöneticisindeki Tema Özelleştiricisi sayesinde her şey bu temada özelleştirilebilir (olması gerektiği gibi!), Böylece marka ve stilinize uyması için renkleri, üstbilgileri, altbilgileri ve diğer öğeleri değiştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Shop Isle

Çarpıcı tam ekran başlığı ile Shop Isle, WooCommerce mağazaları için tasarlanmış çekici bir e-Ticaret / BootStrap temasıdır. Aynı zamanda oldukça esnek – tek sayfalık bir işletme sitesi olarak kullanabilir ve paralaks gibi özelliklerden yararlanmak için özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bu tema ayrıca WPML’ye dil çevirisi, Fotoğraf Galerisi ızgarası, Contact Form 7 ve Jetpack için destek sağlar. Aynı zamanda SEO dostu ve duyarlı bir temadır.

Shop Isle’da WordPress’teki özelleştiriciyi kullanarak ince ayar yapmak kolaydır, böylece yazı tiplerini, renkleri, logoları, sosyal bağlantıları ve tema düzenini güncelleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Olsen Light

Olsen, WordPress için doğrudan blog oluşturma temasıdır. Solda ve sağda kenar tasarımında geleneksel blog yazılarına sahiptir.

Özel temalar, sosyal ağ simgeleri, çeviri ve SEO desteği: Çağdaş temalarda bulabileceğiniz her zamanki süslemelere sahiptir. Ayrıca WordPress’teki Tema Özelleştiriciden tamamen özelleştirilebilir, böylece üstbilgiyi, menüleri, düzeni, altbilgiyi ve renkleri güncelleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Eleganto

Adına karşın, Eleganto zarif veya şık değil, ancak işletmeler için en uygun ücretsiz wordpress temaları içerisinde yerini alıyor. Ana sayfa kolayca özelleştirilebilir ve çok hoş görünmese de harika animasyonlar ve asimetrik paralaks efektleri içeriyor.

Bu tema BootStrap üzerine inşa edilmiştir. Duyarlı, SEO dostu ve çeviriye hazırdır. Özelleştirmeler şunları içerir: sınırsız renk seçenekleri, sosyal bağlantılar, paralaks arka plan efektleri, beş portföy animasyonu, 100’den fazla tema seçeneği, özel arka plan, yapışkan menü, beş boyut seçeneğiyle sol veya / veya sağ kenar çubukları, kaydırıcı vb.. Eleganto ayrıca WooCommerce uyumludur.

Detaylı Bilgi Demo İndir


Bu liste uzayıp gidebilir. Ama önemli olan sizlere faydası olacak temaları sunmak. Dolayısıyla ücretsiz ve kullanışlı olacak şekilde bu liste her zaman sizin için güncellenecektir.


İnstagram Satışlarınızı Arttırmak için Tıklayınız!

Sosyal Medya Uzmanlığı Rehberi için Tıklayınız!

Dijital Pazarlama Nedir? Öğrenmek istiyorsanız Tıklayınız!

Diğer Blog Yazılarım İçin Lütfen Tıklayınız!

Ahmet Karadağ Kimdir?

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı