GenelSosyal Medya

Instagramın Yeni Özelliği 2019

Instagramın Yeni Özelliği 2019 – Alışveriş Tamamlama

Instagramın Yeni Özelliği 2019 mart ayında geldi. Alışverişi tamamlama özelliği. Bu yeni özellik insanların Instagram’da keşfettiği ürünleri satın almalarını hızlı ve güvenli hale getirecek gibi duruyor..

Alışveriş Tamamlama Özelliği

Instagram’da bulunan kişiler, alışveriş yapmaya bayılıyor. İnsanlar o mükemmel süet çizmeleri keşfetmenin, güzellik eğitimlerini takıntı derecesinde takip etmenin veya özel indirimlerden türünün tek örneği spor ayakkabıları kapmanın keyfini çıkarıyor. Instagram insanların kendilerini sıkıcı günlük işlerle boğduğu bir yer değil, ilham alarak ödüllendirdikleri bir yerdir. Instagram, sıkıcı ve yorucu bir deneyim olan alışverişin keyifli bir deneyim haline geldiği yerdir. Her şey Instagram tarafından bu fikir çerçevesinde inşa ediliyor.

Kullanıcıların Instagram’dan Beklentileri

Alışveriş yapmayı seven kişilerin işini kolaylaştırmak için geçtiğimiz yıl Akış’ta ürün etiketleri, Hikayelerde ürün çıkartmaları ve Keşfet’te alışveriş yeri gibi çeşitli güncellemeler sunuldu. İnsanların alışveriş yapmadan önce daha fazla zaman ve alan istedikleri anlaşıldı ve Instagram da ürünleri kaydetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırdı. Sonuç olarak, artık her ay alışveriş gönderilerindeki ürün etiketlerini görmek için ekrana dokunan 130 milyon Instagram kullanıcısı mevcut.

Yeni Özellikle Birlikte Neler Olacak?

Instagramın yeni özelliği ile birlikte insanlar bir ürünü daha sonra göz atmak için kaydetmek, görüş almak için bir arkadaşıyla paylaşmak veya hemen satın almak gibi kendilerine uygun şeyi yapmak istiyor.

Alışverişi tamamlama özelliği alışverişi kolay, rahat ve güvenli hale getirerek alışveriş deneyimini geliştiriyor. Artık insanlar bir şey satın almak istediğinde tarayıcıya gitmek zorunda kalmayacak. Böylece, müşteriler tek bir yerde koruma altında tutulan ödeme bilgileriyle giriş yapmaya ve bilgilerini pek çok kez girmeye ihtiyaç duymadan en sevdiği markalardan alışveriş yapabilecek.

Instagramın Yeni Özelliği Nerede ve Hangi Markalar Tarafından Kullanılıyor?

ABD’de bulunan kişiler alışverişi tamamlama özelliğini Adidas, Anastasia Beverly Hills, Balmain, Burberry, ColourPop, Dior, Huda Beauty, H&M, Kith, KKW Beauty, Kylie Cosmetics, MAC Cosmetics, Michael Kors, Mr. Porter, NARS, Net-a-Porter, Nike, NYX Cosmetics, Oscar de la Renta, Outdoor Voices, Ouai Hair, Prada, Revolve, Uniqlo, Warby Parker ve Zara gibi markalarda kullanabiliyor.

Instagramın Alışveriş Özelliğinde Ödeme Seçenekleri?

Müşteriler Visa, Mastercard, American Express, Discover ve PayPal ile ödeme yapabilecek. Bu kapalı beta süreci boyunca markaların alışverişi tamamlama özelliğine erişimi sınırlı olacak. Kapsamı genişletildiğinde, işletmeler özelliği doğrudan veya Shopify, BigCommerce, ChannelAdvisor, CommerceHub ve gelecekte daha fazla ortak ile çalışarak entegre edebilecek. Ödemeler, PayPal ortaklığıyla işleme alınacak.

İşletmenizin Instagram’da alışverişi tamamlama özelliğini kullanmakla ilgilenip ilgilenmediğini Instagrama bildirmek istiyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Wordpress Temaları için Tıklayınız!

İnstagram Satışlarınızı Arttırmak için Tıklayınız!

Sosyal Medya Uzmanlığı Rehberi için Tıklayınız!

Dijital Pazarlama Nedir? Öğrenmek istiyorsanız Tıklayınız!

Diğer Blog Yazılarım İçin Lütfen Tıklayınız!

Ahmet Karadağ Kimdir?

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı